به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) وروز زن ، مراسم تجلیل از بانوان شاغل با حضور مهندس آنجفی رئیس سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد

1

 

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) وروز زن ، مراسم تجلیل از بانوان شاغل با حضور مهندس آنجفی رئیس سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س)  در جمع بانوان شاغل این سازمان گفت :  تلاش و زحمات و حضور بانوان در سازمان همواره با نتایج خیلی مطلوبی همراه بوده که جای تقدیر دارد .

مجید آنجفی افزود : در تلاش هستیم با پیگیری مطالبات به حق همه پرسنل به ویژه بانوان بتوانیم قدمهای مثبتی برداریم .

وی بیان داشت : در بسیاری از مراجعات سازمان که با اعتراضات و گلایه های متعددی همراه بوده که در این خصوص  کوچکترین نارضایتی از عملکرد بانوان ارائه نشده که این امر نشان می دهد هر آنچه در مقام و جایگاه و شان والای بانوان در وجود همکاران سازمان نهفته و منصه ظهور رسانده و ارائه خدمات بهینه از سوی شما بانوان جایگاه ارزنده ای دارد .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه باید نگاه ویژه ای به بانوان داشته باشیم اظهار داشت : باید با فراهم کردن فرصتهای مدیریتی و ارتقاء شغلی  در رده های مدیریتی سازمان و با رعایت اخلاق مداری از ظرفیت و پتانسیل بانوان استفاده کنیم .

مجید آنجفی مبنا و تصمیم گیری کار  تخصصی در سیاست گذاری سازمان را رعایت اخلاق مداری و شایسته سالاری و مدیریت جهادی دانست و گفت : خروجی عملکرد بانوان شاغل در سازمان نشان داد که با تمام وجود در خدمت  ارتقاء اهداف سازمان  بدون حاشیه و توقع قدم بر می دارند که قابل ستایش است .

1

 

وی  ادامه داد:  با جدیت پیگیر مطالبات و مشکلات جاری همکاران هستم چرا که دولت  محدودیتهای جدی در پرداخت مطالبات دارد و در برخی موارد با الزامات قانونی مواجه هستیم که سعی داریم با دستاوردهای موثری که در این امر صورت گرفته در روزهای پایان سال گره گشایی کنیم .

آنجفی در خصوص هدایای که به پرسنل اهدا می شود بیان داشت : لیستی که تهیه شده شامل همه همکاران است و هیچ گونه تفکیکی بین نیروهای سازمان صورت نمی گیرد چرا که ما بصورت لشکر ۷۰۰ نفره همگی در جهت اهداف سازمان قدم برمی داریم .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به بحث اضاف کار پرسنل گفت : یکی از مبحث های چالش برانگیز سازمان   اضاف کار نیروهای سازمان است که با احترام به سلیقه های مدیریتی قبل پرداخت های جدید با جدیت و بازنگری ویژه بررسی می شود تا بتوانیم پرداخت های عادلانه ای داشته باشیم .

1آنجفی با اشاره به اینکه  در پرداخت سرانه بین مدیریت و معاونت ها نگاه عادلانه ای داشته باشیم گفت : باید پرداخت ها بر اساس عملکرد و وظایف و تکالیف صورت بگیرد و  با رعایت حقوق همکاران  پیگیری های لازم انجام شود .

وی در پایان خاطر نشان ساخت : تمام موارد و مسائل فعالیتهای سازمان از طریق مدیران شهرستان ها و ستادی ابلاغ شود چرا که در تلاش هستیم حقی از همکاران در تمام سطوح سازمانی ضایع نشود و این مهم با جدیت در دستور کار قرار دارد .

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1