مدیران وزارت جهاد کشاورزی در دولت دوازدهم از نخبگان انتخاب می شوند/آغاز ساخت مجموعه تالارهای رفاهی لاله

مدیران وزارت جهاد کشاورزی در دولت دوازدهم از نخبگان انتخاب می شوند/آغاز ساخت مجموعه تالارهای رفاهی لاله
۱۳۹۶/۰۸/۱۵

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تعداد زیادی از نخبگان این وزارتخانه شناسایی و در دولت دوازدهم مدیران پایه و ارشد از میان این افراد انتخاب می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مهندس محمدعلی جوادی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه ساخت مجموعه تالارها و رستوران های مجتمع رفاهی باغ لاله در غرب تهران اظهار داشت: طرح تربیت مدیران آینده در وزارت جهاد کشاورزی حدود دو سالی است که کلید خورده و اکنون به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی افزود: در رویکرد جدید تربیت مدیران آینده به زنان و جوانان برای کسب جایگاه های مدیریتی توجه شده است.

جوادی با بیان این که طرح تربیت مدیران آینده در وزارت جهاد کشاورزی در دولت دازدهم نتیجه می دهد، تصریح کرد: در این راستا، آزمون های رفتاری و تئوری برای انتخاب مدیران نخبه و جوان از داخل وزارتخانه انجام شده و کارگاه های آموزشی برگزار می شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما درباره وعده افزایش حقوق کارکنان وزارت جهاد کشاورزی گفت:‌در آخرین جلساتی که با سازمان استخدامی کشور داشتیم به ما قول دادند که افزایش ۲۰ درصدی افزایش حقوق کارکنان وزارت جهادکشاورزی تا پایان امسال عملی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی افزود: در جلسات مختلف با سازمان استخدامی کشور و سازمان مدیریت کشور رایزنی ها و تلاش های زیادی برای یکسان سازی حقوق کارکنان همپایه وزارت جهاد کشاورزی با سایر وزارتخانه ها و نهادها انجام دادیم و به رغم افزایش حقوق این کارکنان در دولت یازدهم هنوز هم میان حقوق آنان با سایر وزارتخانه ها فاصله وجود دارد.

وی درباره پروژه ساخت مجموعه تالارها و رستوران های مجتمع رفاهی باغ لاله نیز گفت: وزارت جهاد کشاورزی به لحاظ وسعت فعالیت و تعداد کارکنان جزو سه وزارتخانه اول کشور است و ما در حال حاضر ۷۲ هزار کارمند در کل کشور داریم.

جوادی ادامه داد: این پروژه به منظور ارایه خدمات رفاهی به کارکنان وزارتخانه و مردم منطقه غرب تهران در سطح ۱۶ هزار و ۷۰۰ متر مربع احداث می شود و برآورد می کنیم فاز نخست آن در نیمه سال ۹۷ به بهره برداری برسد.

وی اذعان داشت: این طرح در چهار طبقه اجرا می شود و دارای هشت تالار و هر تالار با وسعت ۵۰۰ تا ۵۵۰ متر خواهد بود.

برپایه این گزارش در پروژه مجموعه تالارها و رستوران های باغ لاله، دو پارکینگ، یک رستوران، چهار سالن غذاخوری و یک روف گاردن بر بام ساختمان نیز پیش بینی شده است.

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1