مراسم کلنگ زنی و افتتاح پروژه های کشاورزی باحضوراستاندارمرکزی بهمراه مهندس بابایی در شهرستان محلات

مراسم کلنگ زنی  و افتتاح پروژه های کشاورزی باحضوراستاندارمرکزی بهمراه مهندس بابایی در شهرستان محلات

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی در این خصوص گفت: در چهارمین روز از هفته دولت، مراسم افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار و کلنگ زنی بزرگترین مجتمع مکانیزه بید قرمز در شهرستان محلات توسط مهندس زمانی قمی استاندار محترم مرکزی، حجت الاسلام والمسلمین سلیمی نماینده محترم مردم شریف دلیجان و محلات، دکتر زیدی وند فرماندار محترم شهرستان محلات و جمعی از مسئولین برگزار شد.

 

مهندس بابایی افزود:

طرح سورتینگ و بسته بندی بید قرمز در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار و با زیر بنایی در حدود دو هزار متر مربع در دهکده گل شهرستان ظرف مدت یکسال افتتاح خواهد شد. از دیگر اهداف این طرح ایجاد سرد خانه یک هزار تنی، واحد مکانیزه بسته بندی بید قرمز و انواع شاخه گل بریده به استعداد ۲۰۰ هزار شاخه گل در روز و با سرمایه گذاری بالغ بر یک و نیم میلیون یورو توسط بخش خصوصی بصورت مشارکتی با سرمایه گذاری خارجی به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

مدیر کشاورزی محلات به افتتاح پروژه دیگری در حوزه آبیاری تحت فشار نیز اشاره نمود و گفت: درادامه سفر استاندار مرکزی به محلات طرح آبیاری تحت فشار نیز افتتاح شد. آقای محمودی در حاشیه افتتاح این طرحها گفت: امروز با حضور استاندار مرکزی طرح آبیاری تحت فشار به میزان ۳۹ هکتار با اعتباری بالغ بر ۲۹۲ میلیون تومان افتتاح شد که از این مقدار ۱۵۹ میلیون تومان بلا عوض و از محل اعتبارات دولتی و مابقی آن توسط بخش خصوصی انجام پذیرفته و ۱۸ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار می شوند.

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1