گفتگوی مهندس انجفی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با سایت خبری تابناک

جهادکشاورزی استان مرکزی عرصه کار تخصصی بر پایه مدیریت جهادی و شایسته سالاری خواهد بود

مهندس آنجفی در گفتگو با تابناک مرکزی

وزارت جهادکشاورزی مسئولیت خطیر تامین امنیت غذایی کشور را به عهده دارد و همواره با سربلندی از عهده این کار برآمده و سازمان جهادکشاورزی استان باقدرت این مسیر را دنبال خواهد کرد.

حفظ سبقه ی انقلابی و فرهنگی مجموعه جهاد کشاورزی و مجاهدت درجهت اجرایی شدن قوانین موضوعه از جمله قانون برنامه ششم توسعه ، سند چشم انداز , فرامین و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی چراغ راه ما خواهد بود.

راهبرد ما مدیریت جهادی , رعایت اصول اخلاقی و اخلاق مداری است و شایسته سالاری را با تمام وجود پیگیری خواهم کرد.

اعتماد و انتخاب وزیر وحمایت استاندار , نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی , تشکلهای تخصصی شناسنامه دار بخش کشاورزی با بیش از ۶۰ هزار نفرعضو , مدیران و پرسنل بویژه ایثارگران و فرزندان گرانقدر شهدای سازمان منجر به این انتصاب شد.

داشتن مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی , بیش از ۲۰ سال سابقه کار اجرایی, کارشناسی ومدیریتی متعدد ومتنوع دربخش کشاورزی نقاط مختلف و محروم استان از مراکز دهستان گرفته تا ستاد سازمان, داشتن تخصص لازم و قریب به یک دهه تدریس دروس تخصصی بخش کشاورزی در دانشگاههای استان پشتوانه محکمی برای انجام این تعهدات است.

حل مشکلات بخش کشاورزی مستلزم اراده ای ملی, عزم همگانی, همدلی و حفظ روحیه جهادی بوده و تمرکز برانجام وظایف و کار تخصصی وقانون مداری به دور از حواشی سیاسی را مصداق بارز ولایتمداری می دانم و در این راه مصمم هستم.

پيوندها

سامدبازرسيپورتال مردمسازمان تحقیقاتآبياري نوينسامانه رسیدگی به شکایاتبيمه تكميلي1